Eesti English Русский
Menüü
Otsi

       
       TEEB KOOSTÖÖD
            JÄRGMISTE 
           BRÄNDIDEGA     


     

     


     


     

    


   

   Epood > SKANDINAAVIA MÖÖBEL

Skandinaavia stiilis mööbli tootja on tegutsenud juba aastast 1994 ja on ajaga tõestanud oma edukust kvaliteedi ja disaini alal. Tehas kasutab keskkonnastandardit ISO 14001, mis tähendab, et tootmises ja hilisemas kasutamises on tagatud kõrge keskkonna säästlikkus! Samuti on tehasel olemas kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001 standart. 

Kogu mööbli garantii on kaks aastat, välja arvatud oakotid, pehme sisustus ja padjad, mille garantii on üks aasta. Garantii  hõlmab materiali ja tootmisvigu. Naturaalne kulumine ja ebatraditsioonilise kasutamise tagajärjel tekkinud kahju ei kuulu garantii alla. Samuti on tagatud kollektsioonide kättesaadavus tulevikus vähemalt kümme aastat. Vanimad mudelid pärinevad aastast 1994 ja on endiselt tootmises. Tootja hüüdlauseks võib pidada: “Rahva jaoks - looduslikult vastupidav”

Mööbel on ohutu ja ergonoomiline ning seda saab kasutada mitmekesise ja kohanemisvõimelise õpikeskeskkonna loomiseks. Mööbli raamistik on valimistatud tugevast kase puidust ja lisana kastutatakse kõrgsurvelaminaati, mis annab tootele võimaluse värvi valida suurest spektrist! 
Kasepuit loob sooja atmosfääri lastele ja ka õpetajatele. 
Koduleht Elitec'st